Chata Barbora

Stylová Chata Barbora se nachází v Krušných horách v klidné, malebné a slunné části Českého Jiřetína v přírodním parku Loučenská vrchovina.
Díky této poloze poskytuje mnoho možností jak využít letní i zimní dovolenou. Prostředí je ideální pro relaxaci, odpočinek i aktivní pobyt.
Nabízíme ubytování pro rodiny s dětmi, firemní školení, rodinné oslavy, svatby, sportovní a kulturní akce a ubytování pro školy v přírodě.

Turistika

V blízkosti chaty se nacházejí turistické stezky, cyklostezky, po kterých se můžete vydat zkoumat krásy Krušných hor a užít si čerstvý horský vzduch.
V zimních měsících můžete využít nesčetných upravených běžeckých stop jak na české, tak německé straně Krušných hor, sjezdovky v lyžařském areálu Český Jiřetín jsou vzdáleny 1,9 km od chaty.

Výlety

Okolí nabízí výlety k vodní nádrži Fláje, Flájskému plavebnímu kanálu, Jiřetínskému vodopádu, kostelu Svatého Jana Křtitele nebo na Puklou skálu. Chata Barbora nabízí kapacitu 46 lůžek ve dvou až šestilůžkových pokojích se společným sociálním zařízením. V přízemí se nachází útulná zrekonstruovaná restaurace s kapacitou 40 míst a salonkem pro 30 hostů.

Mateřské školy

299,-

cena bez DPH
Základní škola
I. stupeň

329,-

cena bez DPH
Základní škola
II. stupeň

359,-

cena bez DPH
Střední školy
a učiliště

399,-

cena bez DPH

Ceny jsou uvedeny za osobu na noc

ceny jsou kalkulovány na plnou penzi se stravou 3x denně.
Sportovní
soustředění
do 16. let

570,-

cena bez DPH
nad 16. let

690,-

cena bez DPH